6 Ekim 2015 Salı

FRUITFLOWERS-TATLIMO ATÖLYE ETKİNLİĞİ


     Bugün sizlere hediyeleşmenin pastadan farklı ama bir o kadar tatlı başka bir versiyonunu tanıtacağım...Lezzetli keek ve kurabiyeler ile çikolatanın meyveyle uyumunun şık tasarımlarla birleştirilmesinden oluşan fruitflowers-tatlımo aranjmanları...
     Bir çok Blogger etkinliğinde bizlerle olan fruitflowers'ın  atölyesini ve bu lezzet aranjmanlarının hazırlanışını görmeyi uzun zamandır arzu ediyordum, fikrimi firmanın Genel Müdürü Mahmut Atar Bey'e açtığımda beni kırmadı ve atölyenin alabileceği ölçüde bir grup Blogger arkadaşımla birlikte atölye çalışması yapmak için bir etkinlik düzenledim.


     Bir taraftan firma ve ürünleri hakkında bilgi alırken bir taraftan hem aranjmanlar hazırladık hem de doyasıya yedik :-;))
     Kullandıkları ürünler, hazırlık ortamı, çalışanları ve ürünleri ile gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim başarılı bir marka olan Fruitflower'ı kendi ağızlarından tanıyalım:

FRUITFLOWERS VE SWEETBERRY MARKALARINDAN GÜÇ BİRLİĞİ

‘Tatlımo’, Hediyeleşmeye Yeni Bir Soluk Getirecek

Fruitflowers ve Sweetberry markalarının güç birliğinden doğan ‘Tatlımo’ markası, hediyeleşme sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor. Gücünü ve deneyimini sektörün iki uzman markasının bir araya gelmesinden alan Tatlımo, 400’e yakın ürün çeşidi ve 13 şubesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyor. 

Yeni ve farklı içeriklere sahip yapısıyla hediyeleşme segmentine büyük yenilik getiren  Fruitflowers ve Sweetberry markalarının güç birliğinden doğan Tatlımo, alanında uzman tasarımcıların özgün sunumlarıyla enfes lezzetlere imza atıyor.

Sektörün farklı alanlarında dinamik bir ticaret hacmine sahip Ekiz Grup bünyesinde hizmet veren ve ürün kalitesiyle tercih edilen Tatlımo, ürün geliştirme aşamasında müşterisine birebir uyumlu, fark yaratan zengin tatlar sunuyor. 90 kişilik ekibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tatlımo, ülke çapında hazırladığı müşterisine özel reçeteleriyle tatlı tutkunlarına birbirinden leziz hediye seçenekleri sunuyor.
Markanın Genel Müdürü Mahmut ATAR Ürün ve marka ile ilgili geniş bilgi vermesi bizim de ürünü ve sektörü tanımamızı sağladı.

Tazelik İçin Günlük Üretim
Genel sağlık prosedürleri dikkate alınarak hazırlanan sağlıklı ve lezzetli ürünler için stoksuz çalışılıyor ve günlük ürün tedariği tercih ediliyor. Bu kapsamda sektörde hammadde anlamında lider markalarla iş birliğine giden Tatlımo, ülke çapında yaygınlık, fark yaratan ürün kalitesi, hızlı ve zamanında teslimat, deneyimli ekibi, müşteri odaklı iş modeli, değişmeyen kalite anlayışı, aynı lezzet ve sunum özelliği ile kendi lezzet standartını yaratıyor.
Bu lezzet standartı sayesinde www.tatlimo.com adresinden alışveriş yapan müşteriler, ürün görselini baz alarak sipariş ettiği hediyenin, belirtilen ürün özelliklerinin birebir aynısı olduğundan emin oluyor. 400’e yakın ürün çeşidi ve 13 şubesiyle hizmet veren Tatlımo, avantajlarla dolu franchise imkanları ve zamanında teslimat ilkesiyle Türkiye çapındaki hizmet ağını genişletmeyi hedefliyor.

Hediyeleşmeye yepyeni bir soluk getirdiklerini söyleyen Tatlımo.com Genel Müdürü Mahmut ATAR Tatlımo’da iki farklı konseptimiz var. Tatlimo.com ile doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, bebek doğumu, geçmiş olsun dileği, terfi/tebrik, nişan, düğün kutlamaları ve diğer özel günlerde tüm Türkiye'yi en tatlı hediyelerle buluşturuyoruz. İster online, ister telefonla sipariş verilebilen meyve, kek ve kurabiye sepetleriyle;  farklı, lezzetli ve eğlenceli hediye alternatifi arayanlara yepyeni bir deneyim yaşatıyoruz.  Siparişleri ise aynı gün ulaştırıyoruz. Seçkin AVM ve caddelerdeki mağaza, kafe ve kiosk konseptimiz kapsamında müşterilerimizi, lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar ile buluşturuyoruz. Macaron, dondurma, parfe, dipolata, cupcake, çay, meyve suları, kahve ve bunun gibi birçok lezzet, Tatlımo mağaza, kafe ve kiosklarımızda müşterilerimizle buluşacak. Ayrıca Tatlımo’nun franchise imkânları ile tüm Türkiye’de yaygın bir ağa ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

Şubeleşme konusunda avantajlarla dolu franchise fırsatları olduğunu belirten Mahmut ATAR, hem ürünleri hem de teknolojik altyapıları için yürüttükleri Ar-Ge çalışmaları ile yenilikçi ve farklı kalarak ürün hayat eğrisini uzattıklarının da altını çiziyor.

       Bu keyifli ve lezzetli etkinlikte başta atölyelerinin kapılarını bize açan Mahmut Atar Bey'e, yılmadan sabırla bizlere yardımcı olmaya çalışan atölye şefimiz Müzeyyen Hanım'a, bizleri en iyi şekilde ağırlayan atölye personeline ve tabii ki beni kırmayarak düzenlediğim etkinliğe katılan tüm Blogger arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...

1 yorum:

Gonca Göçmen Aktaş dedi ki...

Harika bir etkinlikti emeğin için tekrar teşekkür ederim :) Tadı damağımızda kalan etkinliklerin altında hep sen varsın. Eline emeğine sağlık :) :)

instagram hesabım: @serzincan

Related Posts with Thumbnails